View Single Post
Stary 10-12-2018, 00:54   #45
Moundieu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-02-2017
Skąd: Warszafa
Model: Warczy i trąbi Mąłdieło sztery Qąbi
Silnik: dwulitrowybenzynowyszesnastozaworowy
Rocznik: najsampierwszy
Postów: 16
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Czy te kabelki z wtyczki od CANbusa (przeźroczysto-czerwone pudełko) z pierwszej strony wątku to będą odpowiednio: brązowy z paskiem - sygnał "wstecznego", niebieski z paskiem - aux ant. ("sterow. anteny", +12V) i pomarańczowy - KEY (2)?

Bo mam może nieco starsze radio (Android 5.0 4x1,6GHz) ale widzę, że u mnie dokładnie te kable wychodzą z wtyku od strony radia i sobie tylko "radośnie dyndają"...
Dodam że u mnie sterowanie z kierownicy działa nawet bez wspomnianego modułu - okazało się to gdy rozprułem niedawno całą wiązkę, bo miałem problem z włączaniem radia (działało kiedy chciało, problem leżał w ponadrywanych tych cieniuśkich chińskich kabelkach od CAN :| przy wtyczce do modułu) - po podaniu zasilania na żółty i czerwony radio jest włączone, podświetlenie klawiszy nie działa, sterowanie z kierownicy jest. Na zegarach radio nic nie chciało pokazać (a może to tylko kwestia ustawień w ukrytym menu i zamiany kabelków? - różowy do CANbus mam po drugiej stronie wtyczki widzę).
Także u mnie ("na chwilę obecną") ten moduł odpowiada właściwie za soft-on i soft-off androida oraz podświetlenie klawiszy wraz z włączonymi światłami.
Fajnie bybyło gdyby okazało się że radio "może więcej" niż zakładałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Moundieu ; 10-12-2018 o 00:58
Moundieu jest offline   Odpowiedź z Cytatem