Temat: [Fiesta 2001-2008] Tryb Awaryjny jak Rozpoznać
View Single Post
Stary 03-01-2021, 21:32   #1
vizmor
ford::average
 
Avatar vizmor
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Tryb Awaryjny jak Rozpoznać

Witam dawno mnie tu nie było, nadal borykam się z problemem, mojej fiesty lub coś mi się wydaje.

auto miało już wymieniona 1 sondę lambda, cewkę przewody, świece, filtry, czujnik położenia przepustnicy, nowy kolektor dolotowy, nowy map sensor , wycięty jest katalizator mam wrażenie jak by nie chciał jechać jest zamulony nadal. Czy jest możliwość że ja przez tyle czasu jeżdżę w tzw trybie awaryjnym? Niby mogę go rozpędzić ale ciężko przekracza 3.5k , czy ew emulator sondy mógłby coś pomodz, katalizator zostal wycięty gdyż się rozsypał a auto mam dopiero 7 miesięcy i nie mam zamiaru kupować katalizatora za 800-1200-1400( warszawa z wymianą) 1/3 ceny auta.. czy jest tak że on cały czas chodzi w trybie awaryjnym nie ma zadneej kontrolki ckeck jakiś czas temu zatankowałem do pełna na bp i zaświeciła się kontrolka wydajność układu katalucznego, po czym usunąłem ta kontrolkę i zrobiłem 400 km i nic się nie zaświeciło dodam iż przeraża mnie spalanie 220 km - 19.75 l weszło i jakaś masakra jest czy wam też tyle palą te festy prawie 10 litrów na 100 km no niby 8.98 (9) ale jak na 60 kunia to sporo dosyć

Dziękuję za pomoc

Ostatnio edytowane przez vizmor ; 03-01-2021 o 21:35
vizmor jest offline   Odpowiedź z Cytatem