View Single Post
Stary 16-11-2018, 12:08   #7
ptaszysko5
ford::average
 
Avatar ptaszysko5
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 01-12-2017
Skąd: Lubań
Model: Ford B-Max/ Fiesta MK7
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2013/2014
Postów: 91
Domyślnie Odp: wymiana oleju

Cytat:
Napisał gibaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten olej to dziadostwo
Kup inny
Kolego Gibaj.

Jeżeli ten olej to dziadostwo - to napisz proszę następnym razem konkretnie jaki kupić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. skoro wiesz jaki jest dobry - chyba,że "inny" to jakaś najnowsza nazwa oleju do fordaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Większość użytkowników na forum stara się sobie wzajemnie pomagać, a taka forma wypowiedzi nie prowadzi do niczego.

Bump: U mnie w Lubaniu większość sprzedawców poleca VALVOLINE SYNPOWER FE 5W30 5L, ma w opisie, że posiada specjalną formułę do Forda.

Ja osobiście mam mieszane uczucia bo kiedyś mieliśmy ten olej w samochodach służbowych (co prawda były to lata 90 i teraz może być lepszy), ale wszystkie samochody - nawet nowe były "olejo żerne" po zmianie oleju na Mobil problem się skończył.Ja używam Castrol.
ptaszysko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem