Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana akumulatora
View Single Post
Stary 30-09-2020, 10:06   #727
mgreen
ford::amateur
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 20-11-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 140 KM
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana akumulatora

Cześć
Trochę odświeżę temat.
Właśnie od 2 dni studiuję sobie wątek o aku.
Szykuje mi się wymiana aku bo zaczął wywalać błędy i komunikaty o rozładowaniu. Wczoraj wieczorem sprawdzam jaką bateryjkę mam wsadzoną do mondziaka i pojawił się zonk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od 2016 jak go zakupiłem jeździłem z nie przymocowanym aku, brak blaszki mocującej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Samochód kupiony od niemca, wszystko do tej pory było ales klas a tu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dobrze, że nie miałem żadnego dzwona, bo mógł wystrzelić jak pocisk...
Moje pytanie, czy nie wiecie gdzie taką blaszkę razem ze śrubką mogę zakupić, albo może u Was gdzieś się wala w garażu, ewentualnie może znacie jakiś szrot w okolicach wawy gdzie sobie można taką blaszkę wygrzebać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mgreen jest offline   Odpowiedź z Cytatem