Temat: [Mondeo 2000-2007] ukręcona śruba bagażnika dachowego
View Single Post
Stary 23-08-2010, 17:46   #2
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: ukręcona śruba bagażnika dachowego

Cytat:
Napisał zabut Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio wybierając się na wakacje postanowiłem, że zabiorę rowery na dach mojego htb wszystko miało być pięknie aż do momentu montażu przedniej belki bagażnika dachowego.
Tylną założyłem, jednak stan dziur, w które wkręcałem się śruby pozostawiał wiele do życzenia. Śruby przed wkręceniem odrdzewiłem.
Niestety z przodu mój kolega urwał śrubę, jest ona w takim stanie, że niestety mimo długich prób jej wykręcenia się to nie udaje.
Pamiętam, że już wcześniej były duże problemy z zakładaniem tych poprzeczek.

Mieliście kiedyś taki problem?
Co zrobiliście?

Póki co mam trochę czasu bo dopiero w zimie będę to znów montować.
Rozmawiałem z gościem, który kiedyś był doradcą serwisowym w fordzie i powiedział, że dosyć często się tak działo.
Tak miałem ten sam problem (oczywiście z MK3 jak miałem ) z dziurą nad głową pasażera. Zrobiłem tak nagwintowałem ponownie i dobrałem śrubę o minimalnie dłuzszym gwincie i było po sprawie .


pozdr Leszcz
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem