View Single Post
Stary 17-05-2015, 20:09   #24
Hermes5
ford::beginner
 
Avatar Hermes5
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 19-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 TDCI @139KM/302Nm
Rocznik: 2005
Postów: 11
Domyślnie Odp: ASO – KRAKÓW – Opinie

Dzięki koledze co_sie_stalo_sie dowiedziałem się, że mam zaległą akcje serwisową w mojej Foczce. (1C380 - FOCUS AND C-MAX - COOLING FAN MODULE).
Od razu zadzwoniłem do PGD EURO CAR - Al. Powstańców Śląskich 22 30-570 Kraków by umówić się na dogodny termin. Akcja serwisowa przebiegła w piątek (15.05).
Po odebraniu samochodu (zauważyłem, że na wolnych obrotach coś popiskuje, myślę sobie że może musi coś się "dotrzeć" czy coś) od razu pojechałem w trasę (byłem umówiony w okolicach Skarżyska). Gdy odpaliłem Foke na parkingu (będąc na miejscu) z silnika dobiegał dziwny pisk, czy skrzypienie. Objaw miał miejsce tylko na wolnych obrotach.
Myślę sobie, WTF?!
Dzwonie szybko do ASO o co chodzi... Gość proponuje mi, by omówić się na "przegląd" gwarancyjny...
Przy okazji, jak podniosłem maskę (dobrze że to zrobiłem), zauważyłem że lampa od strony kierowcy była przykręcona... Była wykręcona i trzymała się dosłownie na "włosie"... Aż strach pomyśleć, co jeszcze nie jest przykręcone/dokręcone.
Na dniach podjadę do jakiegoś mechanika, by posprawdzał co mi tam porobili w tym nieszczęsnym aso...

Reasumując NIE POLECAM TEGO ASO...

Ostatnio edytowane przez Hermes5 ; 17-05-2015 o 20:19
Hermes5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem