View Single Post
Stary 24-12-2018, 21:33   #30
analyzator
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-03-2010
Skąd: lublin
Model: Focus Kombi Red Edition / Lexus CT200h
Silnik: 1,5eb@heko / mambodżambo
Rocznik: 2017/2018
Postów: 190
Domyślnie Odp: Mycie samochodu

Cytat:
Napisał Lander73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj nie przesadzaj, za 10 zł idzie umyć spokojnie auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można jako tako tako jak weźmiesz szczotkę drapaczkę albo jak masz auto dosyć czyste, zabezpieczone i wpadniesz ze swoją chemią. Ot wspomniany greenstar zmieszany z pianą odbl (niedawno kupiłem, chyba słaba) jako prespray i płukanie samą zdemineralizowaną, ostatnim programem. Efekt - w miarę.

Cytat:
Napisał koval1980 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja potrafię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale auto jest nawoskowane i ...

używam najpierw Epoca + piana ADBL, potem spłukanie i do garażu na mycie. Latem czasami myję na myjni w tradycyjny sposób, ale wolę w garażu, bo nie trzeba się spieszyć.
no właśnie, jakie jest twoje doświadczenie z pianami adbl? kupiłem ostatnio 3 butelki 0,5 po 8zł sztuka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. magia blackfriday. Pachnie szał ale już domywanie na moje oko słabawe. Mam tenzi neutral magic i tac system ultra i obie na moje oko domywają dużo lepiej. Myślę o filmie drogowym i mocniej przyklejonym brudzie.
analyzator jest offline   Odpowiedź z Cytatem