Temat: [Fusion] Wypalone zawory przez LPG
View Single Post
Stary 30-07-2022, 06:55   #8
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Wypalone zawory przez LPG

Cytat:
Napisał Voyager_01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zastosowałeś jakieś triki
Jedyny trick to świece co 40, przewody co 80 (jedno i drugie NGK). Nie wiem dlaczego, ale OE mu na gazie mniej leżą. Mało tego lepiej jeździł na OE (BOSCH) zwykłych, niż na OE (NGK) niby dedykowanych do LPG.

Cytat:
Napisał Voyager_01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
albo moje auto w momencie kupna w 2017 r., miało już silnik mocno wyeksploatowany
Jest to jakaś opcja. Ale, kurczę, to naprawdę pancerny i udany silnik.

Cytat:
Napisał Voyager_01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja ogólnie ją ogarniam, ale naprawy i tak zlecam sprawdzonym warsztatom
To, co możesz zrobić, przed serwisem i po, to na LPG wrzucić za wysoki bieg i depnąć
w podłogę. Samochód powinien przyspieszać jak wolnossący diesel, ale nigdy szarpnąć.
Jak szarpnie, szukaj sam, albo niech szuka serwis.

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W okolicach Krakowa grasuje też kolega @Struna, ale on chyba tylko stroi z tego co pamiętam
I wystarczy. Nawet raz na kilkadziesiąt tysięcy. Ale zrobi tak, że zapomni już o głowicy.
__________________
Tylko floty!
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem