Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 09-06-2016, 08:31   #19
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Napisał esik_az_eso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy Wasz auta mają nawiew na 2/3 rząd? Widziałem posta,że w USA tak jest,ale jak jest na Starym Kontynencie?
Mój ma nawiew na 2-gi rząd. Pod fotelem kierowcy i pasażera jest wyjście nawiewów - pod nogi pasażerów 2-go rzędu. Mam wersję 5-osobową, więc z tyłu nie mam ani 3-ciego rzędu, ani nawiewów. Jeśli chcesz to mogę pyknąć fotkę.

Bump:
Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ilekroć widzę nowsze fordy z tym badziewiem, to zadaję sobie to samo pytanie. I nie znajduję racjonalnej odpowiedzi. Wstydziłbym się za taki bajer, który jest )o ile wiem) niewyłączalny. Ot, chyba taki "podatek" od głupkowatej "nowoczesności"...
Wydaje mi się to luką w oprogramowaniu - skoro auto ma czujnik zmierzchowy (w czasie jazdy samo decyduje czy wybrać światła mijania, drogowe, czy dzienne), to powinno też wiedzieć, czy włączyć pozycyjne czy nie. Po zmierzchu nie jest to głupie, ale w słoneczny dzień to tylko bezmyślne szastanie energią. (a ta energia się nie bierze z nikąd, tylko trzeba za nią zapłacić na stacji).

Natomiast brak oświetlenia bagażnika w samochodzie za ponad 100000zł to już jest po prostu niewytłumaczalne. Mam takie w 15-letnim oplu, który kosztował 1/3 tej ceny!

Ostatnio edytowane przez Lza ; 09-06-2016 o 08:43
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem