View Single Post
Stary 09-08-2016, 07:38   #13
zal3wa
ford::amateur
 
Avatar zal3wa
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 08-11-2015
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: 2.0tdci Dymi na czarno przy przyśpieszaniu

Cytat:
Napisał bodziofila Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
klasyka koncza sie wtryski.dokladnie identyczne objawy.polecialy pewnie pierwsze 2 od rozrzaduGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..chip je szybko dobijeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja chip'a nie mam, wgrana seria. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. U mnie to wygląda tak, że jak go "przedmucham" (pokręcę go trochę wyżej) to kopcenie przy przyspieszaniu ustaje. Tak jakby od "wolnej" jazdy w mieście (na niskich obrotach), z czasem zbierała się ta sadza.

Edit:
Cytat:
Ważne: jeśli po długim okresie tzw. spokojnej jazdy (niskie obroty, wysokie przełożenia, postój w korku) nagle zaczniecie głębiej wciskać pedał gazu, z wydechu auta niewyposażonego w DPF/FAP zaczną wydobywać się kłęby dymu.

Po chwili zjawisko powinno jednak ustąpić.
http://www.auto-swiat.pl/eksploatacj...cno-dymi/sm1b4

I tak też u mnie właśnie jest. Trochę mi lżej na sercu... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zal3wa ; 09-08-2016 o 07:50
zal3wa jest offline   Odpowiedź z Cytatem