View Single Post
Stary 08-08-2014, 19:29   #171
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,005
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał jb007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myśle że po 4-5 wizytach w ASO GERMAZ we Wrocławiu mogę już coś powiedziec na ich temat. Na prawdę wszystkim odradzam to miejsce wolalbym serwis u pana zdzisia niz to miejsce
No popatrz, a ich filia w zielonej górze działa tak samo - NIKOMU NIE POLECAM, nawet największemu wrogowi. Za opóźnienie w naprawie 10 dni, przez co nie miałem czym pojechać na wczasy o czym doskonale wiedzieli, bo 30x dopytywałem się, czy zdążą oraz za spartoloną robotę po całości - bez kitu w stodole u Zdzisia lepiej robią, nie wiem czy tam zatrudniają opóźnionych czy jak, źle pomalowane, źle poskładane, popsute poniszczone itp., zaproponowali mi po skardze - UWAGA - odgrzybienie klimatyzacji gratissss. Nie skorzystałem bo na dzień dzisiejszy po dwóch naprawach (po pierwszej spartaczonej dałem im drugą i ostatnią szansę) nie dałbym im nawet grabi do prostowania...

Ale jakie ładne mają odpowiedzi, pewnie do wszystkich takie same Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg ScreenShot010.jpg (110.0 KB, 145 wyświetleń)
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem