View Single Post
Stary 22-11-2016, 08:51   #5
mare3ek
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-10-2016
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 16V
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: pomysł na poprawę widoczności / kamerę cofania

@osskit Nie wiem czemu na tym forum panuje opinia, że swiatła cofania to światła jedynie sygnalizacyjne (?!)
Jeżdżę autem od 20 lat, zaczynałem od Poldeona i 125p, teraz mam A4 kombi i mniej więcej jedno auto wypożyczone w miesiącu. Nigdy do tej pory nie miałem problemów z parkowanie tyłem, zawsze manewr wykonywałem z pełna pewnością i przekonaniem, że nic sie nie stanie - niczym Złomek w Autach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W Mondeo tej pewności nie mam.

Zastanawia mnie dlaczego w polifcie zminimalizowali iść chromu w kloszu a w MK5 już wogóle go nie ma. To jest jakaś niedorzeczność robić klosz po czym 70% jego powiechni zasłonić chromopobonym czymś :/

ad.4. na pewno da się coś wykombinować, żeby zaadoptować oryginalne mocowanie do nowego lusterka. Biorę pod uwage tylko lusterka z własnymi mocowaniami, nakładane na istniejące nie wchodzi w grę.

Jeszcze jakieś pomysły/dobre rady poproszę. Zawsze dobrze pogadać z mądrzejszymi od siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mare3ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem