View Single Post
Stary 04-06-2020, 18:53   #1089
Binek@
ford::amateur
 
Avatar Binek@
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-11-2018
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2200
Rocznik: 2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pracownikiem? Może od razu prezesem?
Wrzuć tu warunki tej promocji i będzie jasne.
Co do uważnego przeczytania , to przeczytałem i nadal podtrzymuje to co napisałem. Sam napisałeś, że poinformowali cię po wszystkim, że nie otrzymasz assistance.
Jeżeli pisałeś o Polmotorsie, to korzystałem nie raz i nie mam złych doświadczeń.
Motorpol jak był na Pięknej to również mnie pomógł jak potrzebowałem śruby do jarzm w Audi na już..
Jestes w porownaniu do mnie bardzo zaawansowanym uzytkownikiem tego forum...ale dobra rozloze Ci to na czynniki pierwsze. Kolega zaklada temat, w ktorym zbiera oinie i doswiadczenia innych uzytkownikow na temat warsztatow.
Ja podzielilem sie moimi doswiadczeniami,ktore skrupulatnie opisalem. Nie mozesz negowac tego co napisalem bo to sa moje doswiadczenia. Ty moze masz duzo lepsze zwiazane z tym serwisem i ja nie mam zamiaru tego podwazac,bo to sa Twoje doswiadczenia. A jezeli chodzi o ten assistance,do ktorego caly czas wracasz to byl dla mnie nie istotny, korzystam z ADAC i Assistanca swojego ubezpieczyciela,ale chodzi o zasade. Od poczatku widzieli auto na zagranicznych tablicach. A jak juz tak bardzo chcesz to wrzucam link do strony z ta oferta dla fordow 4+ https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i...zeglady-4-plus , moze cos madrego tam wyczytasz. Ja niestety nie znalazlem zadnej informacji,ktora wykluczala by mnie z tej promocji, umawiajac sie na przeglad nie przyszlo mi do glowy zeby dzwonic do forda i prosic o szczegolowy regulamin ( ale ze mnie gapaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ). Jeszcze taka ciekawosta...w innym miescie kolega w identycznej sytuacji jak moja,rowniez na zagranicznych tablicach rejestracyjnych z tego samego kraju co ja dostal assistanca forda na europe bez mrugniecia okiem. A co do moich zarzutow do tego serwisu to opisalem ich znacznie wiecej niz tylko assistance. Kolego prosze juz nie komentuj moich doswiadczen bo nie chce tracic czasu na odpowiadanie na komentarze w temacie co do ktorego jestem pewien,ze raczej nie dojdziemy do porozumienia. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Binek@ jest offline   Odpowiedź z Cytatem