View Single Post
Stary 13-06-2018, 16:41   #91
lucas4891
ford::professional
 
Zarejestrowany: 18-01-2012
Skąd: Verviers
Model: Turek
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2017
Postów: 1,653
Domyślnie Odp: Szarpanie w trakcie przyspieszania 2.0 tdci

Cytat:
Napisał piterek45 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ludzie tego błędu nie wywala raczej do puki się nie zesra całkowicie
Wymyślacie cuda na kiju niby ma być taniej a te wszystkie operacje w koło tej sprawy kosztują ,same testy i zabawy u mechaników wyjdą więcej niż ten zawór kosztuje
U mnie nic nie wywalało i żaden komputer nie pokazywał tego błędu .
Ten zawór tak naprawdę kosztuje grosze,dodam od siebie że miałem to samo co on i nie mam już tego problemu.
Jak się obawiasz że to nie to pojedz na szrot weź na próbę od nich zamontuj na miejscu i sprawdź .
Używany na szrocie 150 zł nowy 200 zł oryginał.
Moze i masz racje diagnoza moze kosztowac wiecej niz 200 zl.
Zastanam sie co mu doradzisz robic ralej, jak zmieni ten zawor a problem nie zniknie.
Dobry mechanik zanim cokolwiek zmieni to musi miec jakies podstawy do tego.
Awaria tego zaworu powinna wygenerowac blad niskiego cisnienia, poza tym urzadzenie diagnostyczne nie sluzy wylacznie do odczytywania bledow, sa jeszcze parametry biezace, ktore powinny naprowadzic mehanika na przyczyne usterki.
Powodzenia, bo nastepny zawor na tej pompie kosztuje ponad 800 PLN...

Bump:
Cytat:
Napisał koval123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, podepnę się bo mam podobny problem. Wczoraj wyjąłem cały filtr powietrza i pogrzebałem trochę ale za cholerę nie mogłem tego zaworu/regulatora zlokalizować. Jest w ogóle do niego dojście od góry czy trzeba na kanał wjechać?
W poliftach (czyli u Ciebie) jest wtrysk Delphi.
A tu mowa o Siemensie.

Bump: http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Elektrozawor-cisnienia-pompy-paliwa-Common-Rail-2.0-TDCi-DW10C-pompa-DELPHI/4769
Chyba tego kolega szuka
lucas4891 jest offline   Odpowiedź z Cytatem