Temat: [Focus 2011-2014] Optymalny rozmiar felg i opon
View Single Post
Stary 20-02-2020, 16:41   #144
michalbraminski
ford::beginner
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: Stg
Model: Focus ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: Optymalny rozmiar felg i opon

Cytat:
Napisał mati3995 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cieszę się że Ci się spodobały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Te pierwsze to standardowe z wyposażenia Titanium a te właśnie co Ci się spodobały są z tego nowego modelu Mk4 i również pasują do Mk3 naprawdę polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Na żywo wyglądają na nim naprawdę fajnie i myślę że dużo lepiej niż podstawowe 17 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wstawiłem zdjęcia.

Bump: Mam na nich założone niestety zimówki ale zdecydowanie żałuję że tak zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przy wymianie na nowe opony założę na nie letnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego musiałeś zamówić czuniki ciśnienia do tego?Ja planuję zakup felg w Niemczech i przy wyborze pada pytanie czy systemu kontroli ciśnienia jest aktywny czy pasywny. Wie ktoś co wybrać do FF ST prod. listopad 2014 ?
Pozdrawiam
michalbraminski jest offline   Odpowiedź z Cytatem