View Single Post
Stary 24-09-2021, 09:37   #936
MrCris
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2021
Skąd: k/Gdańska
Model: SMax Mk2 Vignale
Silnik: 2.0 Bi-turbo 210KM diesel
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZ

Cytat:
Napisał Morf Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oglądałem ostatnio takiego focusa - https://www.nhmotors.pl/Samochody/Od...t-stopp-system
Sprzedawca zakomunikował że były tylko lakierowane/wymieniane drzwi z jednej strony ale zdjęciami uszkodzeń nie dysponuje bo mimo obiecania poprzedni właściciel ich nie dosłał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mówię sobie "no nic - oględne zobaczę jak to wygląda". Auto krajowe, serwisowane ( dostałem pełną historię serwisowania). Odbyłem jazdę próbną nawet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale po powrocie do domu wprowadzam sobie dane na historiapojazdu.gov.pl i tu zdziwko. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Plus informacja że dowód zatrzymany elektronicznie. Oczywiście sprzedawca nic nie wie na ten temat ( nawet że dowód jest zatrzymany ).
Ja historie pojazdu sprawdzam nawet przed wykonaniem pierwszego telefonu. Jak nie ma danych to ewentualnie dzwonie by je dostac. Pozniej sie ugaduje dalej...
MrCris jest offline   Odpowiedź z Cytatem