Temat: [S-MAX 2006-2015] Tuning wnętrza
View Single Post
Stary 24-05-2019, 06:31   #888
btuner
ford::amateur
 
Avatar btuner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: Ługi Ujskie
Model: S-Max
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 8
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No .... nie mogę ,,pomysłowy Dobromir ''. A nie przyszło ci do głowy że różne bagaże większe i mniejsze ,dłuższe i szersze będziesz czasem przewoził i to może ci przeszkadzać rysować np. wózek dziecięcy czy inne szpargały . To wygląda jak rama na jeden konkretny wymiarowy bagaż.
Na zakupy codzienne to wygodniejsza jest siatka z sieci BIEDRONKA rozpinana w bagażniku niepozorna i elastyczna, łatwo montowana i demontowana lub składana plastikowa skrzynka .
Mnie to coś takiego przeraża ....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co tam będziesz układał w tym korycie ? telewizor?
Tak jak kolega napisał... Całość jest płynnie regulowana na motylkach a w razie potrzeby listwy demontuje się w dwie minuty.
W przypadku wysuwanej podłogi siatkę mocujesz do budy auta co uniemożliwia wysunięcie platformy. Pomyślałem również o tym by ewentualną siatkę zamocować do listew.
btuner jest offline   Odpowiedź z Cytatem