View Single Post
Stary 17-05-2019, 06:42   #36
mnx
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 27-09-2016
Skąd: Oleśnica
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 Duratec
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford C-MAX 1.0 ecoboost 125KM - Co o nim sądzicie?

Wracając do tematu auta z ogłoszenia.
Po oględzinach mogę powiedzieć, że z zewnątrz jest super. Auto nie ma rysy na lakierze. Niestety nie mogłem zobaczyć elektroniki w środku bo na komisie był tylko "duch" i kamery. Przez szybę nie zauważyłem żadnych przetarć, jedyne co mnie zmieszało to plamy na tapicerce.

I tutaj muszę się podzielić swoją historią z Fordem Focusem mk2. Dzisiaj mogę powiedzieć w 100%, że był "zalany". Z zewnątrz nie widać było nawet ryski (do pierwszego mycia karcherem), cała elektronika śmigała, fabryczne radio z mp3 i do tego ten przebieg 150tys za 10 letnie auto (Niemiec do pracy jeździł autostradą).
Po pierwszej jeździe od razu kontrolka check engine (oczywiście katalizator przepalony), przez pół roku walka z wilgocią (codziennie szyba od środka zamarznięta) i jakieś dziwne zachowania elektroniki. I właśnie te plamy, ciągle mam te plamy na tapicerce gdy tylko na dworze pada deszcz. Auto szczelne, pozbyłem się tej wody używając odwilżaczy i wietrzyłem auto latem, na suficie nie widać żadnych zacieków, no jakby ktoś mi wchodził w deszczową pogodę do auta i robił "suche" plamy. I patrzę przez okno w C-MAX'ie a tu taka plama z tyłu i już widzę tylko tą plamę i koniec, nawet nie muszę wchodzić do środka (nawet jakby się dało) bo już wiem, że go nie kupię. Tyle.

Dzięki za wkład do tematu. Czas szukać dalej.
mnx jest offline   Odpowiedź z Cytatem