View Single Post
Stary 27-01-2014, 14:32   #20
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wiązka konsoli jest wpięta bezpośrednio do BSI (mm32 twierdzi że nie)
Nic takiego nie twierdziłem,a nawet mogę powiedzieć po oblukaniu mojego BSI w aucie,że niebieska wtyczka na 80% to ta z wiązki z pod konsoli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Tak jak pisze MAYAK schemat w dłoń i do dzieła,a zobaczysz, w jaki sposób(które złącze,ja stawiam na niebieskie) convers łączy się z BSI po CAN.
Cały czas pozostaje pytanie,co będzie gdy zabraknie któregokolwiek urządzenia , które korzysta z sieci CAN,czy zostaną tylko wystosowane odpowiednie błędy i reszta działa dalej,czy wszystko zostaje zablokowane.
Jak już będziesz się rozbudowywał na dobre to ja mogę Ci udostępnić oprócz BSI także pompę ABS/ESP, YAW sensor , moduł parkowania i pewnie jeszcze bym coś tam znalazł co korzysta z CAN(wymienione elementy z niej korzystają),wszystko z mondeo mk4. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał orion512 Zobacz post
Na obrazku jest jeszcze jedno małe czarne gniazdo. Od czego ono jest?
wg mnie zasilanie
Czarne z 2 pinami to zasilanie,a jest jeszcze czarne z dużą ilością pinów i naprawdę nie wiem do czego służy.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem