Temat: [Galaxy 1994-2000] Ogrzewanie przedniej szyby nie działa
View Single Post
Stary 04-11-2014, 21:56   #35
jedi6667
ford::advanced
 
Avatar jedi6667
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 02-04-2013
Skąd: Żyrardów
Model: Galaxy mk1 GHIA
Silnik: 2,3 + gaz
Rocznik: 2000
Postów: 230
Domyślnie Odp: Ogrzewanie przedniej szyby nie działa

Cytat:
Napisał pik21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam podobny problem z przednią szybą a mianowicie,od paru dni nie działa mi ogrzewanie (do tamtej chwili działało bez problemu) sprawdziłem bezpieczniki w skrzynce wszystkie były całe,nie wiediałem który przekaźnik odpowiada za jej działanie więc włączyłem tylną szybę no i cyknął mi jeden przekaźnik chyba nr 53 ale takie same przekaźniki są 3 więc pozamieniałem je miejscami myśląc że coś mi to wskarze.Okazało się że po odpaleniu śilnika szyba zadziałała ale po dwóch dniach znowu klapa.Poszukałem gdzieś w necie że przekaźnik odpowiedziałny za ogrzewanie przedniej szyby znajduje się nie w skrzynce z bezpiecznikam a pod konsolą a za licznikiem.Więc wczoraj dokopałem się do niego i okazało się że jakodpalę silnik i wcisnę guzik od ogrzewania to czuć że przekaźnik (numer 149) dziala (ale kontrolka na klawiszu nadal nie świeci czyli szyba raczej nie grzeje) jest tam tak mało miejsca że nie mogę dostać się tam z próbówką żeby cokolwiek sprawdzić ! Czy jest coś jeszcze co mógłbym sprawdzić ? gdzie może być przyczyna że nie grzeje szyba ?
Autko jest z 97roku silnik 1.9 TDI
Pomocy ! bo idą chłodne dni a podgrzewanie może się przydać już nie długo !!!
Jak sprawdziłeś że szyba nie grzeje przy takiej temperaturze ma zewnątrz, ręką? Może podświetlenie przycisku wysiadło, zawsze szukamy głębokich przyczyn a nieraz są proste.
__________________
http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201308/1375579208_oqiy5e_600.jpg

Ostatnio edytowane przez jedi6667 ; 04-11-2014 o 22:06
jedi6667 jest offline   Odpowiedź z Cytatem