View Single Post
Stary 04-12-2018, 21:38   #43
bartekww96
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 06-06-2015
Skąd: Środa Wielkopolska
Model: Focus MK3
Silnik: 1.6 EcoBoost 182KM
Rocznik: 2012
Postów: 19
Domyślnie Odp: Czy warto dopłacać do lepszego zestawu klocków i tarcz

Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak z ciekawości pytam, jaka jest różnica w metrach podczas hamowania awaryjnego pomiędzy Twoim zestawem a oryginalnym?
Totalnie nie rozumiem dyskusji która się dzięki Tobie kolego zawiązała. Kolega pytał jedynie o radę, a że i mi kilka razy pomógł to postanowiłem mu odpisać. Przynajmniej może dzięki mnie nie kupił tarcz TRW które po 5tys km by miał kuż z rdzawym nalotem. Jedynie wypowiedziałem się o moich odczuciach, a nie że jestem zawodowym testerem i kierowcą wyścigowym który testuje owe hamulce. Moim zdaniem różnice względem oryginalnych tarcz i klocków są ogromne, 2-3 hamowania z prędkości autostradowej o około 60km/u i hamulce gumowe, a na podanym przeze mnie zestawie coś takiego pojawia się sporo później. Nie liczę różnicy w metrach, bo tego nie jestem w stanie zrobić, natomiast odczucia z użytkowania zauważy każdy laik. Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bartekww96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem