View Single Post
Stary 04-05-2018, 08:21   #1
alberto6
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-03-2015
Skąd: Rzeszów
Model: brak
Silnik: brak
Rocznik: brak
Postów: 5
Domyślnie Proszę o pomoc Focum MK2 radio Travelpilot FX

Witam,
Sprawa dotyczy radia z nawigacją Travelpilot FX.
Wydaje mi się, że wyczerpałem już większość możliwości, a moje radio nadal nie działa poprawnie. W mieście odbiór jest "w miarę poprawny" jednak wyjeżdżajac gdzieś poza miasto, lub na autostradzie pomiędzy ekranami akustycznymi czy w większych zagłębieniach terenu, niestety nie jest już kolorowo....radio gubi zasięg.
Jakie działania zostały podjęte:
W pierwszej kolejnosci został wymieniony bat anteny i stopka (jakieś lipne zamienniki), oraz wstawiona zewnętrzna antena GPS Fakra -brak poprawy.
Następnie wymiana stopki na orginalna (bez GPS) ,oraz bat (zamiennik) + wymiana kabla (orginalny ze szrotu) - dalej brak poprawy.
Radio zostało wysłane do firmy Besttronic do Poznania - radio wróciło z informacją że wszystko z nim powinno być ok......
Zrobione na prawdę sporo....a poprawy brak.
Zwracam się więc z prośbą do użytkowników wyżej wymienionego modelu, o udostępnienie radia w celu przetestowania go w moim aucie (krótki przejazd w okolicach Rzeszowa np. z właścicielem) i ewentualne sprawdzenie mojego radia w innym aucie.
Prośbę kieruje do osób z Rzeszowa lub niedalekiej okolicy. Za udostępnienie oczywiście sie odwdzięczę.
Jestem już bliski podjęcia decyzji zakupu jakiegoś "chińskiego" zamiennika....
alberto6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem