Temat: [EcoSport 2017- ] Średnie spalanie 1.0 benzyna 125km
View Single Post
Stary 08-06-2018, 22:32   #8
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: Średnie spalanie 1.0 benzyna 125km

Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump:
Cytat:
Napisał Terminator007 Zobacz post
jeździłem hybrydą Toyota CH-R i średnie spalanie było podobne !

To mnie zaskoczyłeś.
I na dodatek CH-R jest głośniejsza w środku ze względu na skrzynię CV-T, która po prostu wyje. W Ecosporcie skrzynia chodzi cichutko a przełożenia są prawie niezauważalne. Weź sobie teraz wyobraź jazdę CH-R gdzie zbiornik mieści 40l paliwa przy takim spalaniu... Z miasta do miasta nie dojedziesz na zbiorniku... :-) Dzisiaj na trzypasmówce autostradowej dojechałem do 190km/h. Bardzo ładnie się zbierał w położeniu Drive, potem pojeździłem na drogach lokalnych pomiędzy jakimiś wsiami gdzie był asfalt sprzed 30lat z dziurami i małymi wertepami, droga kręta i wąska. Nie miałem żadnych problemów a auto zachowywało się po prostu znakomicie. Nie słychać było stuków ani specjalnych odgłosów na tego typu zniszczonej drodze. Tym bardziej że ST-Line ma twardsze zawieszenie niż niższe wersje więc powinien mocniej reagować na nierówności. Wydaje mi się ze wersja Titanium, która jest bardziej miękka a można zafiksować tam też full wypas z wyboru pakietów jest chyba idealna do zakupu. No ale ja chciałem mieć najwyższy model i taki sobie zafundowałem bo pierwsze jest ładniejszy a druga i ciekawa sprawa to to że w tej samej wersji wyposażenia w konfiguratorze Forda wersja ST-Line wychodzi taniej o ok 4 tys przy tych samych pakietach, jedyna różnica to pełna skóra w Titanium ale to koszt ok 3tys a więc i tak o 1tys jest drożej. Dzisiaj mi przyszła faktura za pełne ubezpieczenie 3200zł i GAP za 1995zł na 5 lat.

Ostatnio edytowane przez Terminator007 ; 08-06-2018 o 22:39
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem