View Single Post
Stary 13-01-2019, 21:19   #13
kaku25
ford::advanced
 
Avatar kaku25
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 11-04-2015
Skąd: Kobyłka, Ząbki
Model: Kuga, Fiesta, Fusion
Silnik: 2.5 4x4 benz, reszta 1.4
Rocznik: 2009 2002 2003
Postów: 421
Domyślnie Odp: Jakie kupić amortyzatory na tył

Cytat:
Napisał KRUKER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podchodzisz do tego z jakims za duzym namaszczeniem.
Wymiana tylnych amorkow w Fusionie to 15 minut roboty / na you toubie masz tutorial z blizniacza fiesta/. Przyjmujac ze sie nie ma dostepu do podnosnika warsztatowego, jest sie srednio ogarnietym technicznie i pomaga "browcem" w robocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to przedzial 1-2 h powinien SPOKOJNIE wystarczycGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Za rok, dwa, trzy znow mozna smialo zmieniac a amory szczegolnie z przed lifta, to nie slyna z trwalosci/oczywiscie zalezy co sie wozi, po czym jezdzi itd/
W 15 minut to ja się kładę pod samochód. Przy takich naprawach może wydarzyć się wszystko. Auto ma 15 lat śruby pozapiekane, a nie wiem czy nie było bite z tyłu i mogą być tam różne cuda. Właśnie dlatego pytam o rzeczy dla mnie ważne przy wymianie bo może się przy tym zejść i 2 tygodnie a amorki będę zmuszony wymienić za 3 m-ce bo wyciekną. Te tutoriale na Youtube są tak poobcinane, że wszystko wygląda pięknie ale wybacz bo rzeczywistość bywa z reguły zupełnie innaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. A już widziałem na ruskim Youtubie, że jakaś rzeźba jest przy poduszkach jak nie takie odboje się kupi

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=101384

Na przyszłość szukaj zanim zaczniesz nowy temat.

W wakacje wkladalem KYB, kosztowały mnie 80zł za parę.
Nie narzekam.
Ten temat jest z 2016 roku ale dzięki za info. Interesują mnie najbardziej aktualne informacje. Już takich za 80zł. nie mogłem odnaleźć ale dzięki.
kaku25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem