View Single Post
Stary 27-01-2018, 07:39   #23
paablod
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-05-2012
Skąd: Błonie
Model: Focus Kombi Mk2 Ghia
Silnik: 1,6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2007
Postów: 281
Domyślnie Odp: Nie można włączyć dodatkowej nagrzewnicy PTC

Cytat:
Napisał technik08 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może źle odebrałem Twój wpis ale tekst "prawdą nie jest" dla mnie to to samo co "kłamiesz" co odebrałem jako obrazę przez Ciebie mojej osoby i mój wpis był rewanżem za ww. zarzut . Jeśli u Ciebie działa to tak jak opisujesz to Cię przepraszam , lecz nie obejdzie się bez "ale" - myślę że działanie PTC przy zatrzymanym silniku jest spowodowane jakąś usterką GEMa w Twoim aucie .
No właśnie kolego. Zauważ, że napisałem to w formie bezosobowej odnosząc się jedynie do zagadnienia. Poczułeś się urażony, trudno, ale zupełnie niepotrzebnie, bo nawet Ciebie nie zacytowałem (celowo i świadomie). Ale zamknijmy ten rozdział.
Miałem wymieniany GEM (nie pamiętam symbolu, ale na ten z "wyższej literki" bo mam czujnik zmierzchu, szyberdach itp.), licznik, soft i dalej PTC włącza się po przekręceniu kluczyka. Parę razy przez to wyładowałem akumulator i pewnie przyśpieszyłem jego zejście.
paablod jest offline   Odpowiedź z Cytatem