View Single Post
Stary 10-02-2019, 17:09   #22
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: kodowanie kluczyk ford grand c max 2011 ( ford power)

Cytat:
Napisał tom_ameise Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
Znalazłem gdzieś na forum taką informację, że należy umieścić pilota w kieszeni pod zaślepką przy kierownicy i przyciskiem "Power" i 8 razy bez sprzęgła wcisnąć Power w ciągu 6 sekund. Niestety nie działa ;(
...
Kto takie głupoty wypisuje?! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie było tam przypadkiem jeszcze, że trzeba wyjść z auta i trzy razy splunąć prze lewe ramie?!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - możemy się założyć, że aktualny stan jest taki:
- odwrotnie założona bateria
albo
- założona bateria była bardziej wyczerpana od tej wyjętej...

W związku z wygraniem konkursu uprzejmie proszę o wysłanie nagrody pocieszenia na adres dostępny na mojej stronie internetowej!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem