View Single Post
Stary 12-02-2019, 10:44   #25
tom_ameise
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 12-03-2008
Skąd: Opolskie
Model: Focus MK I / Grand C-max
Silnik: 1753 TDCI / 1560 TDCI
Rocznik: 2003 / 2011
Postów: 33
Smile Odp: kodowanie kluczyk ford grand c max 2011 ( ford power)

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto takie głupoty wypisuje?! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie było tam przypadkiem jeszcze, że trzeba wyjść z auta i trzy razy splunąć prze lewe ramie?!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - możemy się założyć, że aktualny stan jest taki:
- odwrotnie założona bateria
albo
- założona bateria była bardziej wyczerpana od tej wyjętej...

W związku z wygraniem konkursu uprzejmie proszę o wysłanie nagrody pocieszenia na adres dostępny na mojej stronie internetowej!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Tedi dziękuję że wygrałem konkurs cieszę się że Ty jesteś lepszy w tej dziedzinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy szuka gdzieś pomocy, ja szukałem na forum i dalej będę szukał bo niestety z mojej pensji nie stać mnie jeździć do ASO!
tom_ameise jest offline   Odpowiedź z Cytatem