View Single Post
Stary 08-04-2019, 21:11   #267
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 face lifting - pierwsze zdjęcia i informacje

W ogóle ten nowy cennik Mondeo to jakiś śmiech na sali. Finalizujemy właśnie zamówienie na poliftowego Trenda i chcemy dobrać do tego pakiet Comfort 4, który ma zawierać m.in. podgrzewaną kierownicę.

Rzecz w tym, że w dwóch miejscach w cenniku wskazują, że podgrzewana kierownica jest dostępna:
a) we wszystkich wersjach OPRÓCZ Trend,
b) tylko w pakiecie.

Ale pod opisem samego pakietu nie ma żadnej wzmianki, jakoby Trend miałby nie mieć tej grzanej kierownicy. Stwierdziłem, że zrobię mini-śledztwo i zajrzałem do cenników: niemieckiego, brytyjskiego i czeskiego.

Co w nich znalazłem? Bazowe wersje w Niemczech i w Wielkiej Brytanii nie mogą mieć podgrzewanej kierownicy, nawet w pakiecie. Co innego w Czechach - tam jest dostępny pakiet Winter, który taki element posiada i jest dostępny w Trend.

Jutro mamy dostać odpowiedź od produktowca z salonu w którym zamawiamy auto, zobaczymy co odpowie.

Świetne jest też to, że do tej pory nikt nie ma zielonego pojęcia, czy w hybrydowym sedanie zrobili coś z tym głupim stopniem w bagażniku i czy zmieniła się pojemność bagażnika.
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem