View Single Post
Stary 08-02-2020, 08:16   #327
Python013
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-03-2017
Skąd: Śląsk
Model: Mondeo MK4 Titanium X
Silnik: 2,0 SCTi 203KM powershift (już jest 240KM)
Rocznik: 2010
Postów: 113
Domyślnie Odp: Kilka pytan odnosnie Mk4 - 2012

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Masz xenony? Soczewki? Doświetlanie zakrętów pewnie.
Włącz światła, skręć kierownicą i sprawdź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O ile doświetlanie zakrętów działa podczas kręcenia kierownicą na postoju to soczewki dopiero w trakcie jazdy skręcają. Za to zaraz po uruchomieniu wykonują coś w stylu autokalibracji czego po zmroku ciężko nie zauważyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał olej92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdzie na allegro nie mogę znaleźć interfejsu diagnostycznego do mondeo.
Osobiście mam na telu FORScan lite za 29zł i taką kostkę BT

http://www.allegro.pl/oferta/elm327-...ski-8194134208

Działa poprawnie w moim MK4 2,0 SCTi

Bump:
Cytat:
Napisał olej92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Początkowo myslalem ze sa to zarowki od oswietlania zakrętów ale w swojej wersji i lampach halogenowych chyba tej opcji nie mam
Nie wiem dokładnie jak jest w polifcie, ale nie wydaje mi się by było inaczej niż w przedlifcie więc żarówek z doświetlania zakrętów należy szukać w reflektorach głównych a nie halogenach. U mnie są one po wewnętrznej tak trochę ukośnie osadzone.

Ostatnio edytowane przez Python013 ; 08-02-2020 o 11:16
Python013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem