View Single Post
Stary 18-05-2009, 14:54   #6
Katanka
ford::average
 
Avatar Katanka
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Podbeskidzie
Model: Mondeo Titanium-S
Silnik: 2,5l turbo
Rocznik: 2009
Postów: 92
Question Odp: 2,5T i 2,2TDCI-testy,opinie,chipowanie

No to teraz ja nieco popytam, ponieważ 2,5T już za kilka tygodni u mnie zagości.

Do Krakowa mam około 60km i jeżdżę tam ze 2x w miesiącu po towar. Ponieważ też jestem napalony na czip i chętnie bym go zrobił u kolegi z forum, tylko mam pewną obawę ...

Gdy byłem oglądac Evo X, to gość w salonie oferował czipek robiony u nich w serwisie Mitsu i oczywiście auto nie traciło gwarancji (mój ojciec tak zrobił w Outlanderze 2.0TDI). Gdy pytałem w Auto-Bossie o możliwość zchipowania Mondeo, to sprzedawca powiedział, że tego nie robią, a jak zrobię gdzieś indziej i podczas serwisowania na ich komputerku wyjdzie, że ktoś grzebał w programie, wtedy automatycznie stracę gwarancję.

No i tutaj się boję, bo dokupuję dodatkową gwarancję na kolejne 2 lata i nie chciałbym jej przez takie czipowanie głupio stracić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak wspomniałem żonie o chęci czipowania, to powiesdziała "Po moim trupie! Stuknij się w głowę głupolu, tak mocne auto czipować!" ... ale czy ona musi o wszystkim wiedziec. Nie skłamię jej, tylko najwyżej nie powiem całej prawdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No to jak to jest, mogę czipować spokojnie, czy ryzyko jest zbyt duże? Co w serwisie Auto-Bossa mogą zczaić i czy faktycznie tracę gwarancję?
__________________
Kacper Potocki "Katanka" | katanka24@interia.pl
www.Katanka.vel.pl

Regulamin pkt. 23 i 24
Katanka jest offline   Odpowiedź z Cytatem