View Single Post
Stary 29-10-2014, 18:08   #6
marecki.marekk
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 08-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 93
Domyślnie Odp: Ford Kuga - sprawdzony w ASO potrzebna pomoc

Cytat:
Napisał Kierba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak jak pisałem nie był to żaden kłopot że maska była lakierowana bo było to dobrze zrobione, o zderzaku wspominał więc wiedziałem. To jest nic strasznego, co do korozji podwozia to tak jak pisałem, - u mnie w VW dla porównania jak nówka,- ja nigdy forda nie kupowałem, nie miałem i trochę mnie zdziwił poziom korozji w 4 letnim samochodzie ot co.

Problem tylko w tym że sprzedający jest nierzetelny i wprowadził Nas w błąd, w ogłoszeniu pisze o silniku 140km a w dowodzie okazuje się że jest to jednostka starszej generacji z tego co widzę to nawet tego nie zmienił. Ojciec rozmawiając z Nim przez telefon pytał się czy wszystko jest zgodne z tym co zamieścił w ogłoszeniu, powiedział że tak. Wycieczka kosztowała mnie 900zł ;/

Co do silników znalazłem coś takiego - http://fordclub.kei.pl/vbulletin2/sh...d.php?t=206431
No niestety... po prostu właściciel Kugi nie przywiązuje większego uwagi czy auto ma 136KM czy 140KM... tacy ludzie po prostu są. Dla mnie masz lekcję na przyszłość aby wyciągnąć VIN i w ETIS sprawdzić jaki dokładnie silnik tam siedzi..
marecki.marekk jest offline   Odpowiedź z Cytatem