View Single Post
Stary 24-09-2020, 13:59   #8
japim
ford::advanced
 
Avatar japim
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 26-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: S-max '11/ Chevy Tahoe '00
Silnik: 1.6EB 160KM/ 5.3 Vortec 285KM
Rocznik: 2011 / 2000
Postów: 212
Domyślnie Odp: Ocena Ford Mondeo 1.6Eb

Cytat:
Napisał meekrab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To co mnie zniechęciło to stan blacharki. W 2 miejscach są zrobione zaprawki tak na odpierdziel (na drzwiach i tylnej klapie), nie wygląda to dobrze, do malowania całe elementy.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poza tym jest wgniecenie przy tylnym błotniku które zachodzi na drzwi - do malowania co najmniej jeden element.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na progu w jednym miejscu jest zdarty lakier do blachy i wyszła rdza.
Wiem że to nie jest nowe auto i nie znajdę idealnego egzemplarza (chyba że w komisie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), tu przynajmniej wiadomo co jest do zrobienia ale jakoś mnie to odrzuca.
Hehe - każdy ma swoje priorytety. Znajomy kupił auto (nie to), wydał trochę na malowanie takich detali a potem tydzień później po odebraniu auta od lakiernika na parkingu w supermarkecie dostał strzała od sąsiada w malowane drzwi...

Jeździsz lakierem? Czy samochodem? Ja już dawno przestałem się przejmować. Ale jak powiedziałem - każdy ma swoje priorytety i tzw CTQ...
__________________
Pozdrawiam,
Przemek
http://images.spritmonitor.de/686843_5.png
japim jest offline   Odpowiedź z Cytatem