Temat: [S-MAX 2006-2015] Znane i nieznane tricki
View Single Post
Stary 20-04-2018, 14:24   #538
Pokemoniec
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Gorlice, Małopolska
Model: Ford S-Max
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 118
Domyślnie Odp: Znane i nieznane tricki

Napiszę tutaj odnośnie podnoszenia i opuszczania szyb - po kupnie auta miałem standardowo, że przednie i chyba tylne szyby podnosiły się automatycznie i opuszczały po naciśnięciu odpowiednio przycisku - te przyciski jak wiadomo są dwustopniowe więc naciśnięcie drugiego stopnia powodowało odsuwanie na sam dół albo zasuwanie do samej góry. Później po wizycie u jakiegoś mechaniora przestał działać ten automat (pewno odpiął akumulator) i trza było trzymać przyciski żeby szyby dojechały do końca. Próbowałem programować zgodnie z różnymi instrukcjami z tego forum i albo te instrukcje nie działały albo w efekcie udało mi się osiągnąć tyle, że muszę przycisk nacisnąć dwa razy i szyba jedzie sama. A chciałbym mieć tak jak miałem na początku. Czy to do jasnej cholery nie ma gdzieś jednolitej instrukcji jak to trzeba zrobić? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może człowieka szlag trafić no, po co tam tyle opcji jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pokemoniec jest offline   Odpowiedź z Cytatem