View Single Post
Stary 22-01-2020, 12:16   #199
kocur
ford::average
 
Avatar kocur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 04-10-2013
Skąd: Kraków
Model: RAV4 Hybrid
Silnik: 2.5
Rocznik: 2023
Postów: 151
Domyślnie Odp: hiper oszustwo z normami spalin w TDI od VW w USA

Cytat:
Napisał paoloWawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapłaci, zresztą to grosze, w DE wyszło 1mld € kary, a w USA kilka miliardów $, więc te nasze 120mln zł to nawet nie waciki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Nie jest najgorzej - Włochy bodajże wyceniły VW na 5 mln ojro - więc dużo mniej.
Sama kwota jest mało istotna - ważne czy w ogóle zapłacą bo co chwilę się okazuje, że niektóre państwa / firmy Unii są wyżej niż inne.


Cytat:
Napisał cesiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To są rozgrywki koncernów a kierowcy mają swoje normy przydatności do użytkowania ja wole 10 letniego Passata niż nowego Forda ale los sprawił że mam 10 letniego Forda i przeklinam dzień w którym go kupiłem w swoim życiu miałem dziesiątki samochodów różnych marek ale takiego badziewia takiego g***a jeszcze nie miałem ale mam i teraz wiem co dobre
Bo Fordy zaczynają dopiero żyć po 10tce. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem