Temat: [C-MAX 2003-2007] Nie gasnie podswietlanie licznika
View Single Post
Stary 31-10-2012, 23:19   #20
kotletoss
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-10-2012
Skąd: POMORSKIE
Model: C-MAX
Silnik: 2,0
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie Odp: Wogóle nie gaśnie komputer pokładowy

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kod nigdy fabrycznie nie jest naklejony. Tylko handlarze dla ułatwienia sobie sprawy naklejają. Naklejka z kodem do radia zwykle wklejana jest przez właściciela do książki serwisowej albo instrukcji audio. Przejrzyj papiery jakie dostałeś z samochodem.
Jeśli radio jest fabryczne (oryginalne z samochodu), to kod odzyskuje się w ASO po VIN za opłatą (50-100zł).
Jeśli radio jest dokładane, to możesz mieć pewien problem...
tu akurat kolego nie masz racji ori radio posiada 2 naklejki z tyłu jedna jest wklejana w papiery a druga zostaje na radiu, a odzyskanie kodu w aso za te 50 czy 100 właśnie w ten sposób się odbywa wiem to na pewno bo zapłaciłem tą kasę właśnie w aso i na moich oczach zostało to zrobione i tam właśnie sie dowiedziałem jak wygląda sprawa kodu i gdzie go szukać więc chcę tylko koledze zaoszczędzić niepotrzebnego wydatkuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kotletoss jest offline   Odpowiedź z Cytatem