View Single Post
Stary 23-07-2005, 11:18   #7
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie

Ja serwisowałem Transita w Ursyn Carze jak był na gwarancji. Gwarancja się skończyła, ja odetchnąłem z ulgą a auto serwisuję u Wasia na Białołęce. Po pierwsze - taniej, po drugie - cały czas stoję przy aucie i patrze mechanikowi na ręce, auto mam zrobione na czas a nie jak w UC - "będzie na 12-tą" oznacza w praktyce "nie pojawiaj się Pan wcześniej niż koło 17-tej".
Co do części sprzedaży - jak kupowałem Transita to robiłem rozeznanie po warszawskich salonach. We wszystkich brano ode mnie telefon i po dwóch, trzech dniach miałem info "auto jest, albo będzie". Z UC czekam na telefon ponad dwa lata Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - może się jeszcze doczekam.

A co do ASO - ostatnio wymieniałem przednią szybę. W AutoPlaza serwis może mnie umówić na koniec... sierpnia. W Lipski B.S. na drugio dzień.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem