Temat: [Transit 2006-2014] Uchwyty mocujące ładunek dokładka
View Single Post
Stary 09-10-2017, 18:50   #12
heavy 100S
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 30-08-2012
Skąd: RZ
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 158
Domyślnie Odp: Uchwyty mocujące

Cytat:
Napisał Biernaś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Muszę zdemontować zabudowę nadkoli i podłogę, żeby zamontować te uchwyty. Ile za nie płaciłeś? Solidne są? Bo w masterze rozciagnalem kiedyś przy naciaganiu pasem. W nowym transicie są solidne mocowania
Na jakieś mega wytrzymałe to nie wyglądają. Jak kupiłem swojego to te nad nadkolami już miałem i na razie tylko z nich korzystam. Z tym demontażem podłogi to właśnie mi cały czas chodzi po głowie żeby tak wymierzyć te otwory żeby nie demontować podłogi tylko zrobić otwór w samej sklejce i trafić na te fabryczne. Zwłaszcza że do tych fabrycznych mocowań są w komplecie takie blachy - takie jakby gniazda do tych zaczepów - jak nie zapomnę to zrobię Ci jutro zdjęcie. Dlatego właśnie szukałem w sieci zdjęć z tymi mocowaniami żeby się przygotować i jak znajdę takiego na żywo to poproszę właściciela i sobie zwymiaruję rozmieszczenie tych otworów fabrycznych.
A plan B jest taki że podłożę jakiś kawałek solidnej blachy (3-4mm) od spodu i przewalę dziurę przez podłogę i sklejkę i kolejna blacha i przykręcę zaczep na wierzchu - będzie solidny ale będzie wystawał nad podłogę więc może mi czasem przeszkadzać przy załadunku palet.
heavy 100S jest offline   Odpowiedź z Cytatem