Temat: [Edge 2015- ] Przeciwmgielne tył USA
View Single Post
Stary 18-03-2018, 07:37   #1
mordziaty1
ford::average
 
Imię: KK
Zarejestrowany: 11-03-2018
Skąd: Wieliczka
Model: Edge
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 168
Domyślnie Przeciwmgielne tył USA

Cześć,
instalacja światła przeciwmgielnego z tyłu w moim wydaniu (nie krytykować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
lampy z europy nie podejdą inny zderzak,
1. wyciągamy odblask ze zderzaka nie jest to łatwe, nie wiedzieć czemu inżynierowie nie potrafią zrobić zatrzasków które można wyciągnąć bez urywania
2. wycinamy otwór na listwę led, w moim pierwszym wydaniu była 2W z alledrogo, słabo świeciła teraz zamontowana 5W od chińczyka, u nas niedostępna, kupiłem 20 szt tak na wszelki wypadek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., otwór wycięty nożem do tapet nagrzewanym hotem 5 min i zrobione
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
3. zamontowana listwa, plastik od spodu ma karbowanie, zostało zeszlifowane papierem ściernym, następnie przetarte nitro w celu zlikwidowania rys, listwa osadzona na kleju na gorąco
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. w zderzaku w miejscu gdzie będzie led wycinamy kawałek plastiku, listwa się troszkę nagrzewa powinna mieć chłodzenie, ciągniemy kable, do przodu auta,
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
5. ja nie przerabiałem włącznika, można kupić od mondeo i przerobić, tradycyjnie kupiony u chińczyka u nas nie mogłem nigdzie takiego dostać
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
6. końcowy efekt, jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. teraz świeci jak należy
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
u mnie świeci kontrolka na desce, niestety ta od przednich przeciwmgielnych, jak znajdę czas poszukam jak podłączyć się do tylnej, sprawdzałem w teście zegarów, jest i świeci, jak ktoś zna nr pinu niech poda.
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
Kolejnym etapem będzie przeróbka świateł przednich pod EU, konkretnie przerobienie osłony w soczewce bez rozklejania lampy, pomysł jest tylko czasu brak.
__________________
Ford EDGE 2.0 ecoboost
Pozdrawiam mordziaty1.

Ostatnio edytowane przez mordziaty1 ; 18-03-2018 o 08:24
mordziaty1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem