Temat: [Kuga 2008-2012] Najczęstsze usterki
View Single Post
Stary 01-12-2009, 09:14   #22
Kriss1
ford::average
 
Avatar Kriss1
 
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy 4x4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2022
Postów: 76
Domyślnie Odp: Usterki występujące w Kudze

Cytat:
Napisał szynazychlin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam kuge od od czterech miesięcy,trzy razy zdarzyło mi się tak że po zapaleniu silnika pojawił mi sie komunikat:"awaria układu wspomagania" w tym momencie auto chodziło lecz nie było wspomagania kierownicy.po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko powrociło do normy.Po przeczytaniu innych opini odnosnie przedniego siedzenia(skorzane+elektryka) że niby przy hamowaniu sie rusza,rzeczywiscie u mnie też jest to wyczuwalne i teraz mnie zaczyna denerwować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bede reklamował zobaczymy co powiedzą.aaa i jeszcze jeden detal jedna z lampek pod lusterkiem jest nieszczelna dostała się do niej woda i jest brudna w srodku,poza tym jestem zadowolony z auta
Jeżeli cofniesz fotel do końca, to tego denerwującego efektu nie ma. Byłem w dwóch serwisach w Wa-wie i krótko mówiąc temat olali. Ponoć tak ma być, bo jest luz na zębatkach i choćby zmienili mechanizm na nowy 1000 razy to i tak efekt pozostanie. Sprawdzałem w salonie w nowym, wystawowym i też tak "pyka" jak się nogami pozapierasz przód i tył. Dałem, więc sobie z tym spokój, ale jak coś poradzisz do daj znać. Pomęczę ich na przeglądzie po 20 tysiach.
pozdro...:564:
Kriss1 jest offline