Temat: [Kuga 2008-2012] Najczęstsze usterki
View Single Post
Stary 17-12-2009, 22:55   #27
Kriss1
ford::average
 
Avatar Kriss1
 
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: mazowsze
Model: Galaxy 4x4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2022
Postów: 76
Domyślnie Odp: Usterki występujące w Kudze

Cytat:
Napisał hudson Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jeszcze czy to usterka ?. Ale dzisiaj miałem przypadek, że po włączeniu przycisku POWER i odczekaniu kilku sek. i ponownym wciśnięciu samochód nie odpalił ?. Światła świeciły dalej. Powtórka i to samo. I tak z pięć razy i w końcu zaskoczył. Samochód stał kilka godzin na mrozie, czy to może być przyczyną, że może świeca jeszcze potrzebowała dłuższego czasu (choć już nie świeciła), czy to jednak jakaś usterka ? Czy mieliście coś podobnego ?, bo nie wiem czy to zgłaszać do servisu ?
Od września miałem podobny przypadek 4-5 razy. Zwłaszcza po długim postoju (kilka godzin). Tak jakby po wciśnięciu POWER wszystko się zblokowało na kilkanaście sekund i nic nie możesz zrobić - ani odpalić ani wyłączyć (na desce tylko komunikat wciśnij sprzęgło to odpalisz - wciskasz i du.a). Zgłaszałem problem w serwisie i nic nie znaleźli (albo nie chcieli znaleźć). Ciężko udowodnić... Podobnie miałem z wyieraczkami (dokładnie czujnik deszczu)- nawet przyjechałem i pokazałem w serwisie, to kazali sie umówić na następny dzień, a jak przyjechałem to wszystko grało, a na kompie bezbłędnie... Powoli przyzwyczajam się do kilku podobnych usterek, które dolegają mojemu egzemplarzowi. Ponieważ nie jestem specjalisą dlatego tylko zasugerowałem serwisantom, że może jest jakiś feler z modułem sterowania (czytając forum, zauważam powtarzalność niektórych usterek). Bo jak wytłumaczyć wieszające się radio, przycisk POWER, czy czujnik deszczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wcześniej dokładnie opisywałem powyższe hmm "niedogodności" - tak o już nazywam.
Kriss1 jest offline