Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)
View Single Post
Stary 27-12-2019, 00:32   #20
xcode
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-07-2019
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIV
Silnik: 2.0 Ecoboost 203PS@260
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: Wymiana lamp ksenonowych na H7 (downgrade)

Cytat:
Napisał Python013 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xcode zamiast męczyć się samemu to nie łatwiej by było podjechać na pobliską stację diagnostyczną i dać ustawić świeczki za 15 PLN ?

karoolpl też mam soczewki skrętne na H7, ale zamiast wysilonych żarówek 1000000% PLUS myślę nad zamiennikiem LED. Miałem już takie nawet z Ali w innych samochodach nawet H4 i bez problemu przechodziły OBT, zerkali tylko czy nie mam tam siakiego czajna HID Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście, mogę podjechać. Ba - sam sobie też potrafię ustawić - to nie problem wymierzyć 1% spadku i zaznaczyć sobie to na ścianie. Nie wiem jak powinny świecić światła drogowe, potocznie zwane "długimi". Jak powinny świecić względem poprawnie ustawionych świateł mijania. Bo wsadzając na nowo cały projektor rozregulowujemy je względem siebie, tj. mijania względem drogowych - mocowanie projektora pozwala na jego inne ustawienie. I muszę znaleźć jak. Wydaje mi się, że środek snopu światła z drogowej H1, powinien być dokładnie w punkcie będącym na wysokości światła drogowego, tj. ze spadkiem bliskim 0%, może minimalnie jakimś ułamkowym, żeby mieć pewność, że jednak nie świeci się do góry.
xcode jest offline   Odpowiedź z Cytatem