View Single Post
Stary 20-02-2012, 23:06   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Uklad zapłonowy - próba diagnozy poszarpywania

Cytat:
Napisał deku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
* Na fakturze widnieje taki nr 1319929 (z końcówką dla VW ...29-AB, reszta zamazana), a z tego co powiedzial mi kolega wojtekn (pozdrawiam serdecznie) numery cewki dla mojego silnika (sprawdzał po VIN) to 1619343 lub 988F 12029-BA. Czy one mogą być stosowane zamiennie??
deku co do Ad. 3. poszperałem i tą co masz na fakturze jest oki tzn. cofając się te prawie 5 lat wstecz, wtedy była poprawna. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lecz już od 3 no może 4 lat stosuję się tą co ci podałem (1619343) ta jest inna tzn. coś zmienili w niej. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem że to są duże koszty, no ale od czegoś trzeba zacząć tańsze są przewody więc zacznij od tego potem uzbieraj na cewkę i ją wymień. Powiem ci że u mnie przed zamontowaniem gazu przewody, świece i cewka zamontowana była nowa profilaktycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT: 21/02 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jestem po rozmowie z moim diagnostą i jeśli chodzi u punkt drugi to, co pomierzyłeś jest oki tak może być. Co do punktu 3 powiedział mi, co byś się wstrzymał z przewodami i cewką, jeśli na benzynie jest dobrze i zaczął od punktu pierwszego. Wykręć świece sprawdź, jaką masz przerwę na świecy i jeśli masz 1,3 zmień ją na 1,0 koniecznie. Jeśli jednak masz 1,0 to może być tak, że, pomimo że masz nowe świece możesz mieć mikro pęknięcie na jednej z nich i taki to może dawać efekt. A jeśli to jest dobrze do ukierunkował się do punktu, 4 czyli zła mieszanka gazu i tu by szukał problemu.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 21-02-2012 o 08:04 Powód: Dopisane info :)
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem