Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki rozmiar opon lub kół ?
View Single Post
Stary 15-05-2019, 14:47   #3485
algreen
ford::average
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 20-01-2014
Skąd: Chrzanów
Model: MK IV
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 54
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał MKX4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak tam po zakupie ? Właśnie zamówiłem do swojego też 235/45/18
Rewelacja, świetne trzymanie w zakrętach, hamowanie na mokrym czy też suchym asfalcie ocena bdb. Co było dla mnie ważne są ciche, dużo cichsze od Goodyearów Efficient Grip, które miałem w Octavii i Peugeocie 308 i od Pirelli Cinturato P7. Nie jest to tylko kwestia samochodu bo poprzedni właściciel zgodnie z zasadą zastaw się a postaw się auto kupił całkiem całkiem ale opony już z kraju środkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dojeżdżając je w ub roku myślałem nawet, że łożyska się kończą... o jakichś drganiach kierownicy nie wspomnę, nie do wyważenia był ten szajs, zresztą czego można się spodziewać po oponach 300 zet za rozmiar 18"....
Ale wracając do sedna sprawy, bałem się, że niepotrzebnie wyrzucę pieniądze w ten rozmiar, chodzi o wysokość opony, że będą jakieś ugięcia w zakrętach bo wyższa.... nic z tych rzeczy. Polecam bo i wygląd na autku niczego sobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
algreen jest offline   Odpowiedź z Cytatem