Temat: [S-MAX 2006-2015] Komunikat: usterka silnika 2.0TDCI
View Single Post
Stary 05-05-2020, 05:55   #569
T_bone
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-01-2020
Skąd: Wrocław
Model: Ford S-Max
Silnik: 2,0
Rocznik: 2013
Postów: 4
Domyślnie Odp: Komunikat: usterka silnika

Cytat:
Napisał [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie komunikat usterka silnika pojawia się póki co sporadycznie. Brak błędu esp, nie pali się też check engine żólta kontrolka silnika. Mam tylko czerwone info na wyświetlaczu usterka silnika. Auto nie traci mocy. Pozgaszeniu jak jest ciepły błąd nie znika. Dopiero jak ostygnie i odpalę nie ma tego info. Bylem w serwisie zgłosiłem problem ale nic się nie zapisało. Trzebaby przyjechać jak się akurat zaświeci a mało to realne..jakieś sugestie jak to ogarnąć?
Odświeżam temat, mam podobny problem. Wyskakuje mi błąd usterka silnika, czy jazda miejska czy trasa, po zgaszeniu auta po jakiejś 1h błąd znika. Auto nie traci na mocy, Na diagnostyce nie pokazuje żadnych błędów, filtr dpf czyszczony pół roku temu oraz regeneracja turbo. Sugestia diagnosty żeby przyjechać jak będzie błąd ale ciężko trafić. Smax 2013 2.0 163KM. Jakieś sugestie?
T_bone jest offline   Odpowiedź z Cytatem