View Single Post
Stary 21-12-2011, 08:29   #16
Damian
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-08-2010
Model: A
Silnik: B
Rocznik: C
Postów: 96
Domyślnie Odp: Czyszczenie wtrysków TDCI(preparaty).

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tych wszystkich o ktorych pisales?
Tak.

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak sa "problemy" to juz czyszczenie malo co pomoze. Najwiecej widac na systemach Delphi wszystich autach ktore chodza na niskim cisnieniu.
Na CR Siemensa i Boscha nie widzialem roznicy.
Miałem przypadek kiedy wtryski mocno kulały a dwie dawki specyfiku odratowały ich naturalną pracę.

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie rozumiem odpowiedzi. Napisalem, ze kazde plukanie robilem z wpieciem pod pompe, a w DW10 po odpieciu zasilania pompy latwo ja zapowietrzyc, wiec, zeby ludzie uwazali.
Fakt, była prawie 2 w nocy i mogłem pominąć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale jeszcze raz napiszę dla innych, wlewanie tego typu preparatów do zbiornika całkowicie mija się z celem.
Damian jest offline   Odpowiedź z Cytatem