View Single Post
Stary 11-03-2016, 08:20   #9
citrovit
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-10-2010
Skąd: Szczecin
Model: S-Max STLine/EcoSport/Mustang GT
Silnik: 2,0 TDCI /1,0 EB/5.0 V8
Rocznik: 2019/2018/2022
Postów: 224
Domyślnie Odp: Dołożenie zamykania/otwierania klapy bagażnika z guzika

Cytat:
Napisał dblazejek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To ja się podepnę pod temat, mam z pilota otwierany zamek w klapie ale jednak ręką trzeba klapę podnieść, czy wystarczy jakiś siłownik właśnie dokupić by klapa sama szła do góry? nie to że z lenistwa pytam ale w jednym ręku fotelik, w drugim ręka dziecka i trochę by mi to życie ułatwiło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można podejść do bagażnika na 3 sek puścić rękę dziecka i otworzyć bagażnik.Dziecku nic się nie stanie jak na chwilę nie będzie miało kontaktu z rodzicem chyba że jest wychowywane bezstresowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak ja miałem pierwszy samochód to mi się nawet nie śniło żeby cokolwiek otwierać elektrycznie.Po co robić sobie problem z przerabianiem samochodu na kilka potrzeb w ciągu roku.
citrovit jest offline   Odpowiedź z Cytatem