Temat: [Kuga 2008-2012] słaby odbiór radia
View Single Post
Stary 01-12-2020, 16:01   #25
Krzyx2006
ford::amateur
 
Imię: Ziom
Zarejestrowany: 09-04-2019
Model: Kyga mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 6
Domyślnie Odp: słaby odbiór radia

Witam, kuga 2008 mk1. Fabrycznie travel pilot fx. Również zmieniałem radio na chinola i problem z taką sobie jakością odbieranego fm. Podłączyłem pin5 jak na schemacie po zapłonie. u mnie jest widocznie wzmacniacz. Zaczął łapać jakies tam dalsze stacje. Problem jest,że podczas jazdy sa zaklocenia, a nawet chwilowe zaniki stacji.. na postoju ok. Zauważyłem jeszcze ze np. jak wylapie po podłączeniu pinu jakas stacje z zakłóceniami to w momencie jak odejmę zasilanie zanika całkowicie, ale jak dołożę nagle to przez chwilę gra super i znowu tak na "pol gwizdka". Mam nadzieje ze w miare zrozumiale to opisałem. Czy juz poprostu nic się nie da zrobić z tym radiem? Czy może jakiś inny pomysł? Jak się wqr to mimo plusów chinola wrócę do fx, bo radio musi dzialas perfekt ,a tu na esce w mieście potrafi być różnie - generalnie podczas jazdy. Na postoju jest ok. Przewod na tym pinie jest tego koloru jak przy antenie niżej, sama antena tez taka jak moja. --》https://allegro.pl/oferta/ford-kuga-...ource=facebook
Krzyx2006 jest offline   Odpowiedź z Cytatem