Temat: [Mondeo 2007-2014] klimatyzacja - wydajność
View Single Post
Stary 15-06-2009, 14:10   #13
ernestpierwszy
ford::advanced
 
Avatar ernestpierwszy
 
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV - automat
Silnik: 2.0 TDCi-140KM Vmax-208 km/h
Rocznik: 2009
Postów: 416
Domyślnie Odp: klimatyzacja w MK IV - wydajność

Mondeo to wielki kawał samochodu. Występuje zazwyczaj w kolorze czarnymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wystarczy godzinka na ostrym słońcu i nie ma szans na natychmiastowy chłód z wentylacji. Dotknijcie kokpitu po dłuższym postoju, można się poparzyć!
Trzeba pomóc klimatyzacji:
1. otworzyć okna po dłuższym postoju - przewietrzyć upał ze środka
2. zamknąć okna (już po ruszeniu)
3. ustawić dmuchawę na maksa i temp na minimum.
4. jak będzie czuć chłód z nawiewów (bo one też są gorące po postoju) to przełączyć na auto lub wg wymagań.
5. najlepiej ustawić nawiew na przednią szybę a nie na wprost.

Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
parę lat temmu jeszcze w viki ( vectra B ) w dizlu to miałem -6 podkreślam minus 6 przy wylocie przy max chłodzeniu
Jakoś trudno uwierzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale ople tak mają, u mnie w astrze też jest lodówka po chwili. Porównywałem z corollą i tam była tragedia, niby chłodziło, ale gdzieś ta temperatura uciekała. Po drugie nowa corolla miała takie chwile, gdzie na przemian grzała i chłodziła...
__________________
Regulamin pkt. 23 i 24

bez samochodu

Ostatnio edytowane przez ernestpierwszy ; 15-06-2009 o 14:13
ernestpierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem