View Single Post
Stary 11-02-2019, 14:30   #6
kobrys
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-02-2013
Skąd: Krosno
Model: Galaxy A8
Silnik: 2.0 EcoBlue 150km
Rocznik: 11.2018
Postów: 183
Domyślnie Odp: Wymiana oleju i adaptacja Kraków, Krosno, Jasło

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robią na wyraźne życzenie i wtedy, kiedy zachowanie skrzyni wskazuje na sensowność adaptacji. Adaptacje nie są całkiem bezpieczną procedurą więc nie robi się ich "kiedy się chce" - bo dobrego się nie poprawi, a zepsuć łatwo!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzieki @tedi_k za odpowiedź.
Konieczność adaptacji wydaje mi się sensowna wyciągając wnioski z kilku dosyć długich tematów na forum gdzie kilku forumowych guru (łącznie z Tobą) pytało o to czy adaptacja zrobiona przy obawach falujących obrotów.
Tak jak napisałem - mam świadomość, że mogą to być już objawy zużytych sprzęgieł jak i samej mechatroniki jak i zupełnie czegoś innego.

Absolutnie nie zamierzam być mądrzejszym od dobrego i sprawdzonego mechanika zwłaszcza w temacie skrzyń biegów. Jednak jak już do kogoś będę się wybierał to chciałbym mieć to ogarnięte w jednym miejscu aniżeli robić w kilku różnych warsztatach.

Jeździć takim samochodem się da, ale przyznam szczerze, że takie huśtanie na trasie gdzie mam 70km/h non stop na tempomacie przez godzinę potrafi doprowadzić mnie do skraju załamania nerwowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kobrys jest offline   Odpowiedź z Cytatem