View Single Post
Stary 20-07-2016, 18:07   #4
Ent
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Anglik Mondeo Mk4 2.0 za 8.900 do ng. -Kupować? Ładnie o rady proszę :)

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ten dział kolego..
Jak nie ten kolego jak przeglądnąłem forum i do żadnego innego działu ten temat mi nie pasuje... bo niby gdzie? Chcę się ogólnie czegoś o tym modelu dowiedzieć ale interesuje mnie na dzień dzisiejszy tylko tek konkretny egzemplarz, innego nie szukam. Poza tym chcę też porównać i inne takie (tak, powoli zaczynam przeglądać wątki forum ale idzie tak sobie). Ogólny dość temat więc myślę że pasuje tutaj.

Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A bedziesz jezdzil w UK czy w PL?
Jesli glownie ruch prawostronny to ja bym anglika nigdy nie kupil
Będę jeździł w PL, za granicę latać raczej nie planuję. Przeżyłem szaleństwa w mocnej Maździe MX-5 to i tutaj krzywdy ani sobie ani nikomu innemu nie zrobię, obiecuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak czy inaczej zdecydowany jestem kupić jakiegoś anglika więc wszelkie dyskusje w tej akurat kwestii to marnowanie czasu i nie tylko.

Ostatnio edytowane przez Ent ; 20-07-2016 o 18:30
  Odpowiedź z Cytatem